CZĘŚCI DO SILNIKÓW MASZYN BUDOWLANYCH
+ 48 606 540 903 sklep@geneus.pl

Komatsu SAA6D102E termostat 

Termostat do silnika Komatsu SAA6D102E, który wykorzystuje się w maszynach budowlanych, koparkach i ładowarkach Komatsu.

  • Komatsu SAA6D102E-1
  • Komatsu SAA6D102E-2
  • Komatsu SAA6D102E-2-d

Termostat jest jednym z ważniejszych elementów silnika, którego zadaniem jest utrzymywać właściwą temperaturę pracy silnika.

Wszystkie części zamienne do silnika Komatsu SAA6D102E dostępne od ręki.

W naszym sklepie mogą Państwo znaleźć także inne części np.: głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.


Czy wiesz, że…

Przyjmiemy, że proces kompleksowy charakteryzuje się: zbiorem sygnałów mierzalnych i sterowalnych, zbiorem sygnałów mierzalnych, lecz niesterowalnych, zbiorem zjawisk niemierzalnych ani niesterowalnych, a nawet niezupełnie jeszcze poznanych, które zapiszemy w postaci wektora. Zakłada się ponadto, że cel procesu można powiązać z pewnym wskaźnikiem (np. całkowita produkcja lub wydajność), którego wartość zależy od konfiguracji pomiędzy zmiennymi. Zakłada się ponadto, że cel sterowania można przedstawić jako pewną operację nad wskaźnikiem, którą można wykonać przez odpowiedni dobór zmiennych sterowalnych. Automatyka kompleksowa polega na wprowadzeniu systemu sterowania, np. maszyny matematycznej, która w zależności od wartości sygnałów mierzalnych, lecz niesterowalnych.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.