CZĘŚCI DO SILNIKÓW MASZYN BUDOWLANYCH
+ 48 606 540 903 sklep@geneus.pl

Komatsu SAA6D102E cewka gaszenia

Elektromagnes gaszenia silnika Komatsu SAA6D102E, który znalazł zastosowanie w koparkach, ładowarkach Komatsu oraz maszynach budowlanych.

  • Komatsu SAA6D102E-1
  • Komatsu SAA6D102E-2
  • Komatsu SAA6D102E-2-d

Oferujemy wszystkie części zamienne do silnika Komatsu SAA6D102E.

Cewka gaszenia do pompy wtryskowej ma za zadanie gasić silnik pracujący w maszynach, poprzez odcinanie dostępu paliwa w pompie wtryskowej.

Skontaktuj się z nami, a my chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Podaj nam model maszyny oraz pełne dane z silnika.

 

Czy wiesz, że…

Tabele płac charakteryzują się tym, że każdej kategorii zaszeregowania odpowiada jedna ściśle określona stawka taryfowa płacy: czasowa lub akordowa. Płaca czasowa może być godzinowa, dniówkowa, miesięczna. W systemie tym, za wyniki jakościowe i oszczędnościowe, robotnik może otrzymać premię. Płaca akordowa to płaca za ilość wykonanej produkcji określonej jakości. W ramach tej płacy może występować: akord prosty, zwany również czystym - zarobek rośnie proporcjonalnie do ilości wytworzonej produkcji, akord progresywny - po przekroczeniu pewnej określonej ilości produkcji, zarobek zwiększa się szybciej niż wielkość produkcji. Rozróżnia się także akord zespołowy (ilość produkcji wykonana przez zespół pracowników) oraz akord indywidualny - podstawą do obliczenia zarobku jest ilość produkcji wykonanej przez jednego robotnika.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.