CZĘŚCI DO SILNIKÓW MASZYN BUDOWLANYCH
+ 48 606 540 903 sklep@geneus.pl

Głowica NAVISTAR DT530, DT530E

Głowica, zawory głowicy, uszczelniacze zaworowe silnika NAVISTAR DT530, DT530E International z maszyn budowlanych, rolniczych, agregatów prądotwórczych, z małych jednostek marynistycznych, statków, jachtów.

Posiadamy wszystkie części zamienne do silników International Harvester Company, International IHC Navistar.

Głowica, zawory głowicy, gumki uszczelniające lub uszczelniacze zaworowe wszystkich wersji silnika Navistar DT 530, DT 530E International.

Oferujemy zarówno głowice gołe, jak i kompletne, uzbrojone z zaworami. Do głowic mamy wszystkie rodzaje uszczelek i uszczelniaczy, niezbędne do złożenia silnika.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Badanie ilości resztkowych składników magnetycznych w ośrodku niemagnetycznym, albo odwrotnie - składników niemagnetycznych w ośrodku magnetycznym, nosi nazwę ferrometrii. W analizie pętli Histerezy w zmiennym polu magnetycznym stosuje się zwykle metodę różnicową lub porównawczą, w której porównuje się dwie całkowite pętle histerezy albo straty histerezy (niekiedy łącznie ze stratami na prądy wirowe) materiału badanego i wzorcowego. Każdy materiał Ferromagnetyczny ma charakterystyczną pętlę histerezy, której kształt zależy od rodzaju zastosowanej obróbki cieplnej.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.