CZĘŚCI DO SILNIKÓW MASZYN BUDOWLANYCH
+ 48 606 540 903 sklep@geneus.pl

KUBOTA V2003 świeca żarowa

W ofercie świeca żarowa do silnika czterocylindrowego KUBOTA V2003 Diesel. Większość modeli świec żarowych dostępna od ręki, z naszego magazynu. Silnik Kubota V2003 znalazł zastosowanie w wielu maszynach rolniczych oraz budowlanych. Silnik Kubota V2003 pracuje w maszynach marki Bobcat i innych.

Oprócz świec żarowych sprzedajemy również części zamienne do silnika KUBOTA V2003 np.: pompy wody, termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, uszczelniacze i uszczelki, tuleje itp.

W naszej ofercie znajdziesz części do wszystkich przemysłowych silników KUBOTA, które pracują w maszynach budowlanych i rolniczych.

 

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Innym przykładem zastosowania małych silników dwusuwowych o niedużych mocach jednostkowych jest silnik do sanek śnieżnych HIRTH 290R, o pojemności skokowej 0,247 dm3 i mocy 21 KM (15,5 kW) przy 6250 obr/min (S/D = 54/54 mm). Silnik ten ma stopień sprężania 12,8, smarowanie mieszankowe, chłodzenie za pomocą dmuchawy osiowej, zapłon pojemnościowy lub iskrownikowy. Stosunek G/Ne wynosi 1,23 kg/KM. Pojemnościowy wskaźnik mocy silników dwusuwowych HIRTH waha się w granicach 78...84 KM/dm3.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.