CZĘŚCI DO SILNIKÓW MASZYN BUDOWLANYCH
+ 48 606 540 903 sklep@geneus.pl

KUBOTA V2003 pompa wodna

W ofercie pompa wody do silnika czterocylindrowe KUBOTA V2003 Diesel. Większość rodzajów pomp wody dostępna u nas na magazynie. Silnik Kubota V2003 znalazł zastosowanie w wielu maszynach rolniczych oraz budowlanych. Silnik Kubota V2003 pracuje w maszynach marki Bobcat i innych.

Sprzedajemy też części zamienne do silnika KUBOTA V2003 np.: termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, uszczelniacze i uszczelki, tuleje itp.

W naszej ofercie znajdziesz części do wszystkich silników KUBOTA które znalazły zastosowanie w maszynach rolniczych oraz budowlanych.

 

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Przykładem stosowania lotniczych silników dwusuwowych o stosunkowo niedużej mocy jednostkowej mogą być silniki HIRTH F20 oraz F21, przeznaczone do lekkich samolotów turystycznych. Są to krótko - skokowe silniki dwucylindrowe o pojemności skokowej 0,65 lub 0,718 dm3 i mocy użytecznej 52,5 KM (38,6 kW) lub 60 KM (44 kW) przy 6000 obr/min. Stosunek masy silnika do mocy użytecznej (G/Ne)   wynosi odpowiednio 0,75 kg/KM lub 0,66 kg/KM. Tak korzystne wskaźniki uzyskano m. in. dzięki zastosowaniu cylindrów ze stopu lekkiego o chromowanej gładzi, a także dużego stopnia sprężania (10,45 oraz 9,8), co zresztą wymagało wprowadzenia chłodzenia cylindrów za pomocą dmuchaw osiowych. Warto wspomnieć, że już w roku 1934 osiągnięto szczytową wartość GINe = 0,3 kg/KM - silnik lotniczy FIAT AS6 o mocy 3100 KM z 24 cylindrów (60,8 KM/dm3), zastosowany w wodnosamolocie Agella, który długo utrzymywał światowy rekord prędkości — 709 km/h.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.