Strona Główna » Kubota » Części KUBOTA V2003 » KUBOTA V2003 uszczelniacz wału

KUBOTA V2003 uszczelniacz wału

W ofercie uszczelniacze wału korbowego do silnika czterocylindrowego KUBOTA V2003 Diesel. Uszczelniacze wału korbowego do silnika KUBOTA V2003 tył (od strony koła zamachowego) oraz simering przód (od strony koła pasowego).

W ofercie wszystkie rodzaje uszczelniaczy wału korbowego do silnika KUBOTA V2003. Wszystkie wersje simeringów dostępne od ręki, u nas na magazynie. Silnik Kubota V2003 znalazł zastosowanie w wielu maszynach rolniczych oraz budowlanych. Silnik Kubota V2003 pracuje w maszynach marki Bobcat i innych.

Oprócz  uszczelniaczy wału korbowego do silnika KUBOTA V2003 sprzedajemy także inne części np.:  termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

W naszej ofercie znajdziesz części do wszystkich silników KUBOTA, które są stosowane w maszynach rolniczych oraz budowlanych.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Sprawność mechaniczna jest obiektywną miarą jakości technicznej silnika tylko wtedy, kiedy silnik pracuje z pełnym, znamionowym obciążeniem. Liczne małe silniki podlegają szczytowym obciążeniom przy prędkościach bardzo dużych lub nawet dopuszczalnych, tj. w warunkach występowania dużych oporów mechanicznych. Wprawdzie dzięki dużej częstotliwości cykli roboczych zwiększa się również moc indykowana silnika, ale bez szczególnie troskliwego doskonalenia warunków współpracy elementów silnika trudno zapobiec zmniejszaniu się sprawności mechanicznej. W związku z tym czyni się starania, by uzyskać jak największą wartość sprawności napełnienia cylindra. Trudności związane z opanowywaniem bardzo dużych sił bezwładności występujących w układach korbowych i układach rozrządu silników o zwiększonej szybkoobrotowości powodują, że w nowych wersjach zachowując nie zmienioną całkowitą pojemność skokową, zwiększa się liczbę cylindrów, aby dzięki możliwości zwiększenia prędkości obrotowej osiągnąć duże pojemnościowe wskaźniki mocy.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

 


copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies