Strona Główna » Kubota » Części KUBOTA V2003 » KUBOTA V2003 uszczelniacze zaworowe

KUBOTA V2003 uszczelniacze zaworowe

W ofercie uszczelniacze zaworowe silnika czterocylindrowego KUBOTA V2003 Diesel, gumki zaworowe, uszczelniacze trzonków zaworowych, uszczelnienia na prowadnice zaworowe do silnika KUBOTA V2003.

Wszystkie uszczelniacze dostępne od ręki, z naszego magazynu.

W ofercie wszystkie rodzaje uszczelniaczy do silnika KUBOTA V2003. Wszystkie wersje uszczelniaczy trzonków zaworowych dostępne u nas na magazynie. Silnik Kubota V2003 znalazł zastosowanie w wielu maszynach rolniczych oraz budowlanych. Silnik Kubota V2003 pracuje w maszynach marki Bobcat i innych.

Oprócz gumek zaworowych do silnika KUBOTA V2003 sprzedajemy także inne części np.:  termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

W naszej ofercie znajdziesz części do wszystkich wersji silnika KUBOTA, który pracuje w wielu maszynach rolniczych oraz budowlanych.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.


Czy wiesz że…

Trójcylindrowy silnik SUZUKI 50 cm3 nie może być stosowany do motocykli wyścigowych z uwagi na ograniczenia FIM  , niemniej jednak stanowi interesujący przykład możliwości konstrukcyjnych. Pojemność skokowa jednego cylindra wynosi 15,4 cm3, skok 25 mm, średnica 28 mm, moc jednostkowa sięga 380 KM/dm3 (Ne = 19 KM przy 20 000 obr/min). Do celów eksploatacyjnych wykorzystywane są prędkości bliskie znamionowej (zakres około 500 obr/min), stąd też okazała się konieczna 14-biegowa skrzynka przekładniowa. Silnik jest chłodzony cieczą, ma dwa wały korbowe sprzęgnięte ze sobą szeregowo dla dwu poziomych cylindrów oraz trzeci, połączony przekładnią zębatą, dla trzeciego cylindra o osi pionowej. Napływ mieszanki do skrzyń korbowych jest sterowany za pomocą płaskich stawideł (suwaków) obrotowych.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies