Strona Główna » Kubota » Części KUBOTA V2003 » KUBOTA V2003 wtryskiwacze

Końcówki wtryskiwaczy i pompa wtryskowa KUBOTA V2003

W ofercie wszystkie elementy układu wtryskowego silnika czterocylindrowego KUBOTA V2003 Diesel. Końcówki wtryskiwaczy, pompa wtryskowa, kompletne wtryskiwacze do KUBOTA V2003. Silnik Kubota V2003 znalazł zastosowanie w wielu maszynach rolniczych oraz budowlanych. Silnik Kubota V2003 pracuje w maszynach marki Bobcat i innych.

Pompy wtryskowe KUBOTA V2003 nowe i regenerowane.

Zapytaj również o możliwość regeneracji swoich wtryskiwaczy lub pompy wtryskowej.

 

Czy wiesz że…

Dążenie do uzyskania dużych mocy jednostkowych silników motocyklowych jest uzasadnione głównie w przypadkach stosowania ich do pojazdów sportowych i wyczynowych. Przeciętny użytkownik wymaga takiego silnika, który nawet w wariantach sportowych jest trwały, wytrzymały i niezawodny, a jego elastyczna charakterystyka mocy umożliwia uniknięcie ciągłych gwałtownych zmian biegów. Należy się spodziewać, że w najbliższej przyszłości będzie utrzymywać się tendencja do zaniżania wartości pojemnościowego wskaźnika mocy, już obecnie widoczna w konstrukcjach dużych silników spalinowych. Składają się na to dwie przyczyny: dążenie do zmniejszenia toksyczności spalin silnikowych oraz do zmniejszenia hałaśliwości silników, której poziom w znacznym stopniu zależy od mocy rozwijanej przez silniki, zwłaszcza chłodzone powietrzem.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies