Strona Główna » Kubota » Części KUBOTA V2003 » KUBOTA V2003 wał korbowy

KUBOTA V2003 wał korbowy

W ofercie wał korbowy do silnika KUBOTA V2003. Wszystkie wały korbowe dostępne od ręki, z naszego magazynu.

W ofercie wszystkie rodzaje wału korbowego do silnika czterocylindrowego KUBOTA V2003 Diesel. Wszystkie wersje wału korbowego dostępne u nas na magazynie. Silnik Kubota V2003 znalazł zastosowanie w wielu maszynach rolniczych oraz budowlanych. Silnik Kubota V2003 pracuje w maszynach marki Bobcat i innych.

Oprócz wałów korbowych do silnika KUBOTA V2003 sprzedajemy także inne części np.: pompy wody,   termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

W naszej ofercie znajdziesz części do wszystkich przemysłowych silników KUBOTA, które są stosowane wwielu maszynach rolniczych oraz budowlanych.

 

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Małe tłokowe silniki spalinowe, ściślej o małych pojemnościach skokowych cylindrów, odznaczają się szczególnie dużymi mocami jednostkowymi, niekiedy rzędu 250 KM/dm3 pojemności skokowej cylindrów. Świadczy to o znacznym postępie technicznym w tej dziedzinie, niewątpliwie wyraźniejszym niż obserwowany w konstrukcjach większych silników tłokowych - przemysłowych lub okrętowych. Konstruktorzy małych silników spalinowych stawiają sobie często za zadanie uzyskanie sprawnych, ekonomicznych i trwałych jednostek napędowych o możliwie najmniejszych rozmiarach i małej masie, co nie zawsze można zrealizować przez zastosowanie rozwiązań konstrukcyjnych prostych i tanich.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies