Strona Główna » Kubota » Części KUBOTA V2003 » KUBOTA V2003 pierścienie

KUBOTA V2003 pierścienie tłokowe

W ofercie pierścienie do wszystkich wersji silnika czterocylindrowego  KUBOTA V2003 Diesel. Pierścienie dostępne z możliwością dostawy kurierskiej. W ofercie mamy nie tylko pierścienie nominalne do KUBOTA V2003, ale także pierścienie nadwymiarowe (o ile w danej wersji występują). Silnik Kubota V2003 znalazł zastosowanie w wielu maszynach rolniczych oraz budowlanych.

 

Jeżeli oprócz pierścieni KUBOTA V2003 jesteś zainteresowany również innymi częściami do tego silnika - skontaktuj się z nami. Przeprowadzamy również remonty silnika KUBOTA V2003 oraz pokrewnych.


Czy wiesz że…

Dalszy postęp w dziedzinie budowy silników dwusuwowych wynika z ich zastosowania w lotnictwie. Istnieje na przykład cała rodzina silników McCULLOCH do samolotów bezzałogowych, m. in. do ćwiczeń artyleryjskich, nowe silniki VOLKSWAGEN do małych samolotów turystycznych lub motoszybowców. Amerykańska firma Nelson produkuje również dwusuwowe silniki lotnicze o mocy 43 lub 45 KM przy 4000 obr/min, przeznaczone do śmigłowców amatorskich lub latających platform jednoosobowych.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies