Strona Główna » Kubota » Części KUBOTA V2003 » KUBOTA V2003 tłoki

Tłoki i sworznie KUBOTA V2003

W ofercie tłoki i sworznie do silnika KUBOTA V2003. Dostępne tłoki nominalne i nadwymiarowe lub tuleje silnika, w zależności od wersji. Posiadamy wszystkie części zamienne do KUBOTA V2003 Diesel, wszystkie wersje tłoków są dostępne od ręki na naszym magazynie w Polsce. Na stanie posiadamy setki części do tego modelu silnika KUBOTA.

Silnik Kubota V2003 znalazł zastosowanie w wielu maszynach rolniczych oraz budowlanych. Silnik Kubota V2003 pracuje w maszynach marki Bobcat i innych. Oferujemy wszystkie wersje tłoków do silnika KUBOTA V2003, zapytaj również o tłoki kompletne z pierścieniami lub całe zestawy tulei silnika.

W ofercie wszystkie części do układu tłokowo-korbowego silnika KUBOTA V2003.

 

Czy wiesz że…

Jeżeli jako małe uzna się silniki o małej pojemności skokowej wszystkich cylindrów, to do tej grupy będą należeć silniki o zróżnicowanym przeznaczeniu i o całkowitej pojemności skokowej od 1 lub 2,5 cm3 do np. 600 cm3. Po podwyższeniu górnej granicy do 750 cm3 w tej grupie można również ująć małe motocyklowe i samochodowe silniki z doładowywaniem, o bardzo dużych mocach, a także większość silników samochodów małolitrażowych.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies