Strona Główna » Komatsu » Komatsu 6D95 S6D95 części » KOMATSU 6D95 S6D95 tłoki

Tłoki i sworznie KOMATSU 6D95 S6D95

Tłoki i sworznie do silnika KOMATSU 6D95 - w ofercie naszego sklepu tłoki KOMATSU 6D95, S6D95, 6D95L, S6D95L-1, pracującego w maszynach budowlanych KOMATSU.

Dostępne tłoki nominalne i nadwymiarowe lub tuleje silnika, w zależności od wersji. Tłoki, sworznie oraz pierścienie silnika KOMATSU 6D95.

Oferujemy wszystkie rodzaje tłoków, pierścieni KOMATSU 6D95. Wszystkie wersje tłoków dostępne u nas na magazynie. Silnik KOMATSU 6D95 S6D95 pracuje w maszynach budowlanych.

Posiadamy wszystkie części do układu tłokowo-korbowego silnika KOMATSU 6D95.

Oferujemy tłoki do takich modeli jak:

  • KOMATSU 6D95
  • KOMATSU 6D95L
  • KOMATSU S6D95T
  • KOMATSU 6D95L-1
  • KOMATSU S6D95L-1


Czy wiesz że…

Tuleja cylindrowa silnika S-60 powinna być założona w ten sposób, aby jej dolne wycięcia trafiały ma miejsca przez które będzie przechodził trzem korbowodu. Potem łączy się tłok z korbowodem. W tym celu z reguły ogrzewa się tłok w piecu elektrycznym lub w kąpieli olejowej do temperatury 100°C ułatwi to wciśnięcie sworznia w otwory piasty. Osadzenie sworznia bez uprzedniego ogrzewania tłoka powoduje często uszkodzenie pasowanych powierzchni części. Sworzeń obficie zwilżony Olejem wrzecionowym lub silnikowym wciska się za pomocą prasy ręcznej lub przyrządu śrubowego przez otwór piasty tłoka w otwór tulejki główki korbowodu i drugi otwór piasty sworzeń zabezpiecza się przed wysunięciem z tłoka zakładając ma przykład pierścienie Seegera w odpowiednie rowki itp.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

 


copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies