Strona Główna » Komatsu » Komatsu 6D95 S6D95 części » KOMATSU 6D95 S6D95 korbowód

KOMATSU 6D95 S6D95 korbowód

Korbowód KOMATSU 6D95 - w ofercie naszego sklepu korbowód KOMATSU S6D95, 6D95L, S6D95L-1. Korbowód wszystkich wersji silnika KOMATSU. Wszystkie korbowody do silnika KOMATSU 6D95 dostępne od ręki, z naszego magazynu w Polsce.

KOMATSU 6D95 tulejka korbowodu

Tulejka korbowodowa do KOMATSU 6D95. Tulejki korbowodowe do silników KOMATSU 6D95  i innych.

Zapytaj również o panewki do tego korbowodu.

Oprócz korbowodu do silnika KOMATSU 6D95  sprzedajemy także inne części np.: panewki, termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

Oferujemy korbowody do takich modeli jak:

  • KOMATSU 6D95
  • KOMATSU 6D95L
  • KOMATSU S6D95T
  • KOMATSU 6D95L-1
  • KOMATSU S6D95L-1

 

Czy wiesz że…

O prawidłowości działania wtryskiwacza można się przekonać na podstawie odgłosu jego pracy. W tym celu ustawia się dźwignię paliwa na  nie pracującym silniku na najwyższą dawkę paliwa, pokręca się wałem korbowym i wsłuchuje się w odgłos wtrysku. Wyraźny i dźwięczmy wtrysk jest dowodem, że wtryskiwacz działa prawidłowo.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

 


copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies