Strona Główna » Komatsu » Komatsu 6D95 S6D95 części » KOMATSU 6D95 S6D95 uszczelka głowicy

Uszczelka pod głowicę KOMATSU 6D95, S6D95

Uszczelka głowicy do silnika KOMATSU 6D95, S6D95, 6D95L, S6D95L-1 oraz modeli pokrewnych. Uszczelki i inne części do silników KOMATSU, które znalazły zastosowanie w ładowarkach oraz wózkach widłowych marki KOMATSU.

Silniki KOMATSU tej serii pracują w wózkach widłowych oraz ładowarkach.  Oprócz uszczelki pod głowicę posiadamy również inne uszczelki, a także inne części zamienne do tego silnika.

Skontaktuj się z nami aby uzyskać więcej informacji na temat silnika KOMATSU 6D95.

Oferujemy uszczelki do takich modeli jak:

  • KOMATSU 6D95
  • KOMATSU 6D95L
  • KOMATSU S6D95T
  • KOMATSU 6D95L-1
  • KOMATSU S6D95L-1

 

Czy wiesz że…

Wtryskiwacze silników wysokoprężnych pracują w wyjątkowo ciężkich warunkach, gdyż są narażone na działanie wysokich ciśnień i temperatur, a przy tym muszą zachować dokładne pasowanie i szczelność. We wtryskiwaczach otwartych zanieczyszczenia pochodzą głównie z narastającego osadu. Wtryskiwacze zamknięte czopikowe mają tę przewagę nad otwartymi, że poruszający się czopik oczyszcza dyszę z gromadzącego się tam osadu. Nieprawidłowości 'działania wtryskiwacza można już stwierdzić po kilkudziesięciu godzinach jego pracy. Objawem tego jest przeciekanie paliwa i obniżenie ciśnienia wtrysku.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies