Strona Główna » Komatsu » Komatsu 6D95 S6D95 części » KOMATSU 6D95 S6D95 pompa wody

KOMATSU pompa wodna 6D95, S6D95

Pompa wody KOMATSU 6D95 – w ofercie naszego sklepu pompa wodna KOMATSU 6D95, S6D95, 6D95L, S6D95L-1.

Pompa wody wszystkich wersji silnika KOMATSU. Wszystkie pompy wodne do silnika KOMATSU 6D95 dostępne od ręki, z naszego magazynu w Polsce.

Sprzedajemy też części zamienne do silnika KOMATSU 6D95 np.: termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, uszczelniacze i uszczelki, tuleje itp.

Posiadamy wszystkie części zamienne  do silnika KOMATSU, który znalazł zastosowanie w maszynach budowlanych.

Oferujemy pompy wody do takich modeli jak:

  • KOMATSU 6D95
  • KOMATSU 6D95L
  • KOMATSU S6D95T
  • KOMATSU 6D95L-1
  • KOMATSU S6D95L-1

 

Czy wiesz że…

Przy naprawach seryjnych stosuje się najczęściej metodę częściowej zamienności drogą selekcji. W tym wypadku części są wykonywane według rozszerzonej tolerancji, a następnie podzielone na kilka grup wymiarowych, wskutek czego w ramach każdej grupy istnieje zamienność całkowita. Części należące do jednej grupy oznacza się jednakową cechą lub jednakowo maluje. Liczba grup dla części mechanizmu korbowego poszczególnych typów ciągnika jest różna, np. przy produkcji tulei cylindrowych ciągnika Ursus C-325 stosuje się trzy grupy selekcyjne.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies