Strona Główna » Komatsu » Komatsu 6D95 S6D95 części » KOMATSU 6D95 S6D95 zawory głowicy

KOMATSU 6D95 S6D95 zawory głowicy - ssący i wydechowy

Zawory głowicy silnika KOMATSU 6D95, S6D95, 6D95L, S6D95L-1 - zawór ssący i zawór wydechowy silnika KOMATSU, pracującego w maszynach budowlanych.

Oprócz zaworów głowicy do silnika KOMATSU 6D95  w naszym sklepie można znaleźć także takie części jak: termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

Posiadamy wszystkie części zamienne  do silnika KOMATSU, który znalazł zastosowanie w maszynach budowlanych.

Oferujemy zawory głowicy do takich modeli jak:

  • KOMATSU 6D95
  • KOMATSU 6D95L
  • KOMATSU S6D95T
  • KOMATSU 6D95L-1
  • KOMATSU S6D95L-1

 

Czy wiesz że…

Najczęściej spotykanymi niedomaganiami układu rozrządczego są nieszczelność i rozregulowanie się zaworów. W takich wypadkach silnik ¡nie rozwija pełnej mocy, powstają wybuchy w tłumiku, a zużycie paliwa jest większe niż normalnie. Przyczyną nieszczelności zaworów mogą być zużycie zaworów, zbyt mały lub duży luz między trzonkiem i prowadnicą zaworu, skrzywienie trzonka lub zacinanie się zaworu w prowadnicy. Zużycie zaworów powstaje po ¡pewnym okresie pracy silnika albo może być spowodowane zbyt małym luzem zaworowym. W związku z tym następuje korozja przylgni zaworu, wskutek czego powstają wżery w przylgni zaworów.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies