Strona Główna » Komatsu » Komatsu 6D95 S6D95 części » KOMATSU 6D95 S6D95 pierścienie

KOMATSU 6D95 S6D95 pierścienie tłokowe

Pierścienie do wszystkich wersji silnika KOMATSU 6D95, S6D95, 6D95L, S6D95L-1. Pierścienie dostępne z możliwością dostawy kurierskiej. W ofercie mamy nie tylko pierścienie nominalne do KOMATSU 6D95, ale także pierścienie nadwymiarowe (o ile w danej wersji występują).

Jeżeli oprócz pierścieni  jesteś zainteresowany również innymi częściami do tego silnika - skontaktuj się z nami. Przeprowadzamy również remonty silnika KOMATSU 6D95 oraz pokrewnych.

W naszym sklepie mogą Państwo znaleźć także inne części np.:  termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

Posiadamy wszystkie części zamienne  do silnika KOMATSU, który znalazł zastosowanie w maszynach budowlanych.

Oferujemy pierścienie do takich modeli jak:

  • KOMATSU 6D95
  • KOMATSU 6D95L
  • KOMATSU S6D95T
  • KOMATSU 6D95L-1
  • KOMATSU S6D95L-1

 

Czy wiesz że…

Przy montażu mechanizmu korbowego należy zwrócić szczególną uwagę na prawidłowe dociąganie śrub i nakrętek oraz na zabezpieczenie ich przed samoodkręcaniem, dlatego też najbardziej celowe jest posługiwanie się kluczem dynamometrycznym lub o ograniczonym momencie siły. Do zabezpieczenia śrub korbowodowych przed samoodkręcaniem koniecznie należy użyć nowych podkładek, a nie już używanych. Przystępując do montażu ¡mechanizmu korbowego trzeba dobrać i skompletować części odpowiednio do tego, czy mają zapewnić całkowitą zamienność, czy mają być ¡indywidualnie dopasowane. Przy pełnej zamienności łączone części muszą być wykonane według tolerancji przewidzianych wymiarami nominalnymi lub naprawczymi. Wykonanie części z dużą dokładnością jest jednak kosztowne i wymaga posługiwania się specjalnym oprzyrządowaniem. W związku z tym w połączeniach o wąskich tolerancjach nie stosuje się pełnej zamienności części- na przykład dopasowanie sworznia do otworu tłoka. Przy takiej zamienności stosuje się metodę indywidualnego dopasowywania części lub metodę częściowej ich zamienności. Przy metodzie indywidualnego dopasowywania dopasowuje się na przykład sworzeń do otworu łub przeciwnie; najczęściej uważa się średnicę sworznia za wymiar podstawowy, a właściwy wcisk uzyskuje się rozwiercając otwory piasty sworznia. Metoda może być stosowana jedynie przy naprawach indywidualnych (jednostkowych), ponieważ jest pracochłonna i wymaga wysokich kwalifikacji zawodowych pracownika.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

 


copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies