Strona Główna » Isuzu » Części ISUZU 3YA1, 3YB1, 3YC1, 3YE1 » ISUZU 3YA1 termostat

Isuzu 3YA1 termostat

W ofercie termostat marki Isuzu 3YA1. Większość termostatów dostępna na miejscu w naszym magazynie. Pamiętaj że w silnikach Isuzu 3YA1 występują dwa termostaty. Posiadamy wszystkie części zamienne do Isuzu 3YA1.

Posiadamy wszystkie części zamienne do Isuzu 3YA1.

Termostat Isuzu 3YA1 to jeden z ważniejszych elementów silnika odpowiadający za utrzymanie właściwej temperatury pracy silnika.

Posiadamy wszystkie części zamienne do Isuzu, silników z maszyn budowlanych, wózków widłowych i agregatów. W naszej ofercie znajdziesz części do wszystkich przemysłowych silników Isuzu, które są stosowane w koparkach, ładowarkach i wózkach.

 

Czy wiesz że…

Zagrożenie pożarowe występuje praktycznie przy każdej obrabiarce (smary, szmaty do czyszczenia, przewody itp.). Z tego względu w każdym wydziale wyznacza się miejsca, w których można palić papierosy. W celu skutecznego przeciwdziałania ewentualnym pożarom wydział powinien być wyposażony w odpowiednie gaśnice, a załoga przeszkolona w zakresie ich obsługi i sposobu postępowania w razie pożaru. Bardzo ważnym czynnikiem decydującym o bezpieczeństwie jest odpowiedzialny stosunek do pracy. Często tzw. „żarty” kolegów stawały się przyczyną poważnych wypadków. Na każdym wydziale produkcyjnym, a także przy poszczególnych stanowiskach pracy, obowiązują szczegółowe przepisy bhp, które muszą być znane załodze i przestrzegane w czasie pracy. Przy przyjmowaniu do pracy lub zmianie stanowiska pracy personel inżynieryjno-techniczny ma obowiązek szczegółowego pouczenia pracownika o przepisach bhp.

 

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies