Strona Główna » Isuzu » Części ISUZU 3YA1, 3YB1, 3YC1, 3YE1 » ISUZU 3YB1 pompa oleju

Isuzu 3YB1 pompa oleju

W ofercie pompa oleju do silnika 3YB1. Wszystkie pompy oleju do silnika Isuzu 3YB1 dostępne od ręki, z naszego magazynu.

W naszej ofercie pompa oleju do silnika Isuzu 3YB1. Wszystkie wersje dostępne u nas na magazynie. Silnik 3YB1 znalazł zastosowanie w minikoparkach.

Oprócz pompy oleju do silnika Isuzu 3YB1 sprzedajemy także inne części np.: pompy paliwa, tłoki, tuleje termostaty, głowice, bloki silnika itp.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz części do wszystkich przemysłowych silników Isuzu, które są stosowane w koparkach, ładowarkach i wózkach.

 

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Obecność tlenu, azotu i wodoru także może niekorzystnie wpływać na szereg właściwości stali. W zależności od zawartości węgla można rozróżniać stale: niskowęglowe (do 0,25% C), średniowęglowe (0,25 -i-0,6% C), wysokowęglowe (powyżej 0,6% C). Stale węglowe konstrukcyjne dzieli się na: stale węglowe konstrukcyjne zwykłej jakości (PN-72/H-84020): StOS, St2S, St3S, St4S, St5, Sl6, St7 - litera S na końcu znaku oznacza stal do spawania. Zawartość siarki i fosforu zależy od gatunku stali i nie przekracza 0,06% S i 0,07% P. Stale te są stosowane do wyrobu blach, prętów, profili i kształtowników. Należy z nich wykonywać wszelkie mało odpowiedzialne elementy maszyn i urządzeń. Nadają się również do wykonywania odkuwek o niewielkiej wytrzymałości. Najczęściej stale te są stosowane bez obróbki cieplnej, jednak niektóre z nich są poddawane normalizowaniu lub ulepszaniu cieplnemu. Stale węglowe konstrukcyjne wyższej jakości (PN-75/H-84019)o zawartości siarki poniżej 0,04% i fosforu poniżej 0.04%. Dzielą się one na stale do nawęglania 08, 10,,15, 20 (o małej zawartości węgla) i na stale do ulepszania cieplnego 25, 30. 35, 40,45, 55, 60, 65 (o średniej zawartości węgla). Liczba oznaczająca gatunek stali określa przybliżoną średnią zawartość węgla w setnych częściach procentu. Dobre własności wytrzymałościowe i znaczna ciągliwość stali do ulepszania cieplnego, wysoka twardość warstwy wierzchniej stali do nawęglania i jednocześnie niższa cena w porównaniu z ceną stali stopowych sprawiły, że znalazły powszechne zastosowanie na najróżniejsze części maszyn i urządzeń w przypadku, gdy sprawa ich ciężaru nie należy do pierwszoplanowych.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies