Strona Główna » Isuzu » Części ISUZU 3YA1, 3YB1, 3YC1, 3YE1 » ISUZU 3YC1 tłoki silnikowe

Tłoki i sworznie Isuzu 3YC1

W ofercie tłoki i sworznie do silnika 3YC1. Dostępne tłoki nominalne i nadwymiarowe lub tuleje silnika, w zależności od wersji. Posiadamy wszystkie części zamienne do Isuzu 3YC1, wszystkie wersje tłoków są dostępne od ręki na naszym magazynie w Polsce.

Na stanie posiadamy setki części do tego modelu silnika Isuzu.

Silnik 3YC1 znalazł zastosowanie w minikoparkach.

Oferujemy wszystkie wersje tłoków do silnika Isuzu 3YC1, zapytaj również o tłoki kompletne z pierścieniami lub całe zestawy tulei silnika.

W ofercie wszystkie części do układu tłokowo-korbowego silnika Isuzu 3YC1.

 

Czy wiesz że…

Wartość temperatury, czas wygrzewania i szybkość chłodzenia zależą od rodzaju obróbki cieplnej i od materiału. Jeżeli dla danego materiału będziemy zmieniać te parametry (temperaturę, czas, szybkość), to skutki obróbki będą różne. Rozróżnia się trzy podstawowe rodzaje obróbki cieplnej: wyżarzanie, hartowanie i przesycanie. Aby zrozumieć ich istotę, zapoznamy się z przemianami, jakie zachodzą w stali w czasie ogrzewania i chłodzenia.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies