Strona Główna » Isuzu » Części ISUZU 3YA1, 3YB1, 3YC1, 3YE1 » ISUZU 3YC1 podkładki wtryskiwaczy

Isuzu 3YC1 podkładki wtryskiwaczy

W ofercie podkładki wtryskiwaczy do silnika Isuzu 3YC1. Wszystkie podkładki wtrysków dostępne od ręki, z naszego magazynu.

W ofercie wszystkie rodzaje podkładek wtryskiwaczy do silnika Isuzu 3YC1. Wszystkie wersje podkładek wtrysków dostępne u nas na magazynie. Silnik 3YC1 znalazł zastosowanie w minikoparkach.

Oprócz podkładek wtryskiwaczy do silnika 3YC1 sprzedajemy także inne części np.: pompy wody,  termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

W naszej ofercie znajdziesz części do wszystkich przemysłowych silników Isuzu, które są stosowane w koparkach, ładowarkach i wózkach.

 

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Stopy cynku zawierają głównie aluminium i miedź. Stopy te, tzw. znale, odznaczają się dobrą wytrzymałością na rozciąganie (do 400 MPa) i niewielką wytrzymałością na pełzanie. Stosuje się je na odlewy zwykłe i ciśnieniowe lub do przeróbki plastycznej. Wyrabia się z nich między innymi: korpusy gaźników, panewki mało obciążonych łożysk, blachy, pręty, kształtowniki itp. Stopy na osnowie cyny lub ołowiu z dodatkiem antymonu lub miedzi są tzw. stopami łożyskowymi. Stosuje się je do wylewania panewek i taśm na panewki łożysk ślizgowych. Stopy ołowiu znajdują również duże zastosowanie w drukarstwie i w przemyśle elektrotechnicznym.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies