Strona Główna » Isuzu » Części ISUZU 3YA1, 3YB1, 3YC1, 3YE1 » ISUZU 3YB1 wałek rozrządu

Isuzu 3YB1 wałek rozrządu

W ofercie wałek rozrządu oraz panewki wałka rozrządu do silnika Isuzu 3YB1. Większość wałków rozrządu oraz panewek rozrządu do silnika Isuzu 3YB1 dostępne na miejscu, z naszego magazynu.

W ofercie naszego sklepu wałek rozrządu oraz panewki rozrządu do silnika Isuzu 3YB1. Wszystkie wersje dostępne u nas na magazynie. Silnik 3YB1 znalazł zastosowanie w minikoparkach.

Oprócz wałka rozrządu i panewek wałka rozrządu Isuzu 3YB1 sprzedajemy także inne części np.: tuleje termostaty, głowice, bloki silnika pompy paliwa, tłoki, itp.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz części do wszystkich przemysłowych silników Isuzu, które są stosowane w koparkach, ładowarkach i wózkach.

 

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Stale stopowe narzędziowe uzyskują pożądane właściwości przez wprowadzenie odpowiednich pierwiastków stopowych i przez odpowiednią, często, bardzo skomplikowaną, obróbkę cieplną. Stale stopowe narzędziowe dzieli się na: stale narzędziowe do pracy na zimno (PN-77/H-85Q23), oznaczone literą N, stosowane na narzędzia skrawające, narzędzia do obróbki plastycznej na zimno oraz na narzędzia pomiarowe. Przykłady zastosowania stali: NC6, NC10 - wiertła, rozwiertaki, gwintowniki, przeciągacze, piły tarczowe, wykrojniki, matryce; NMV – wykrojniki, narzędzia i przyrządy pomiarowe.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies