CZĘŚCI DO SILNIKÓW MASZYN BUDOWLANYCH
+ 48 606 540 903 sklep@geneus.pl

Naprawa żurawi Palfinger

Serwis i ogólne remonty wszystkich typów żurawi i urządzeń podnośnikowych Palfingera.

W zakresie oferowanych usług proponujemy:

wymianę haków, rozdzielaczy oraz zamków, regenerację siłowników oraz kolumn, likwidację wycieków, luzów, naprawy układu hydraulicznego, a także serwis i naprawy układów elektronicznych oraz elektrycznych.

Posiadamy także pełen dostęp do części zamiennych do żurawi marki Palfinger. Są to między innymi: rozdzielacze, zamki hydrauliczne, zawory, przetworniki, cewki, a także wiele innych części. 

Serwis Palfinger

Przeprowadzamy konserwację dźwigów, a ponadto przygotowujemy pełną dokumentację maszyny do UDT.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z naszym działem serwisowo-sprzedażowym. Posiadamy mobilny serwis krajowy wraz z wykwalifikowaną grupą pracowniczą.

Palfinger to międzynarodowa korporacja z główna siedzibą w Austrii. Firma znana jest z produkcji urządzeń dźwigowych, a także wielu rodzajów innego sprzętu działającego w oparciu o hydraulikę siłową. Wśród marek należących do grupy Palfinger wyróżniamy:

Palift i Guima, Crayler, Bison, Epsilon, Palgate.

Oferujemy także remont pozostałych rodzajów dźwigów montowanych na samochodach dostawczych i ciężarowych.

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.