CZĘŚCI DO MASZYN BUDOWLANYCH

Części do silnika Komatsu Yanmar 3D76, 3D76E

Części zamienne do wszystkich typów silników Komatsu 3D76, Komatsu 3D76E. W naszej ofercie znajdziesz niemal wszystkie części do silnika Yanmar 3D76, 3D76E oraz pozostałych modeli silnika takie jak tłoki, korbowody, uszczelki pod głowicę, pierścienie, końcówki wtrysków jak i całe silniki marki Komatsu.

Wykonujemy również profesjonalne serwisy i remonty silników Komatsu. Objęte pisemnymi gwarancjami. Wiele silników Komatsu mamy na stanie regenerowanych –na wymianę za silnik uszkodzony. Jesteś zainteresowany wymianą –zadzwoń oraz podaj nam model wraz z numerem seryjnym.

U nas kupisz również wszystkie części zamienne do silników Yanmar, Komatsu Yanmar, Perkins oraz Cummins pracujących w maszynach Komatsu. Zadzwoń do nas i podaj nam oznaczenie modelu silnika oraz jego numer seryjny, a przygotujemy dokładną ofertę na części do Twojej maszyny.

Silniki Yanmar 3D76, Yanmar 3D76E  instalowane są zazwyczaj w koparkach i mini-koparkach. Ich mała awaryjność oraz oszczędność w użytkowaniu znacznie zmniejsza koszta wykonywanej pracy. Używane między innymi w maszynie:

- Komatsu PC20MR-2

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.