CZĘŚCI DO SILNIKÓW MASZYN BUDOWLANYCH
+ 48 606 540 903 sklep@geneus.pl

Części do silnika Komatsu Yanmar 3D75

Nasza firma oferuje cześci zamienne do silnika 3D75 takie jak : korbowody, tłoki, filtry, pierścienie, uszczelki pod głowicę, końcówki wtrysków wszystkich typów silników Komatsu Yanmar 3D75 oraz pozostałych modeli tej marki jak i części zamienne do niemal wszystkich producentów silników

Wykonujemy profesjonalne regeneracje, naprawy, remonty silników Komatsu. Wszystkie objętę pisemną gwarancją.

Jeżeli masz problem z doborem cześci do swojej maszyny- zadzwoń do Nas podajac nam model oraz numer seryjny Twojego sprzętu a wybierzemy za Ciebie odpowiednie zamienniki.

Sprzedajemy stacjonarnie oraz wysyłkowo.

Posiadamy własny warsztat gdzie zajmujemy się regeneracjami oraz naprawami uszkodzonych silników przemysłowych. dostarcz nam swój silnik a my bezpłatnie oszacujemy jego usterkę oraz wskażemy odpowiednie elementy składowe do wymiany.

Trzy cylindrowe silniki Yanmar 3D75, Yanmar 3D75E są najczęściej wykorzystywane w koparkach oraz mini-koparkach. Znacznie zmniejszają koszt wykonywanej nimi pracy oraz cechuje je bardzo wysoka kultura pracy. Zastosowane m.in. w modelach :

- Komatsu PC20-7
- Komatsu PC10-6

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.