CZĘŚCI DO MASZYN BUDOWLANYCH

Części do silnika Komatsu Yanmar 2D68, 2D68E

U nas znajdziesz niemal wszystkie części zamienne do silników Komatsu 2D68, 2D68E takie jak korbowody, tłoki, pierścienie, uszczelka głowicy, pompa paliwa, wtryskiwacze paliwa, filtry zamienne oraz wiele innych. 

Nasi doradcy szybko pomogą dobrać własciwą część do Twojej maszyny.

Wystarczy, że podasz nam telefonicznie model i numer seryjny Twojej maszyny a my wyręczymy Cię w poszukiwaniach.

Ponadto posiadamy wykwalifikowaną stacjonarną oraz mobilną kadrę serwisową. Możemy przyjechać do Ciebie ocenić usterkę lub w przypadku lekkich uszkodzeń naprawić ją na miejscu. Nasza firma posiada własny warsztat.

Silniki Yanmar 2D68, 2D68E znalazły swoje zastosowanie przede wszystkim w koparkach oraz mini-koparkach. Miedzy innymi w modelu :

- Komatsu PC09-1

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.