CZĘŚCI DO SILNIKÓW MASZYN BUDOWLANYCH
+ 48 606 540 903 sklep@geneus.pl

KOMATSU 6D95 S6D95 uszczelniacz wału

Uszczelniacze wału korbowego do silnika KOMATSU 6D95, S6D95, 6D95L, S6D95L-1. Wszystkie wersje simeringów dostępne u nas, z magazynu. Uszczelniacze wału korbowego do silnika KOMATSU 6D95 (od strony koła zamachowego) oraz simering przód (od strony koła pasowego).

W ofercie wszystkie rodzaje uszczelniaczy wału korbowego do silnika KOMATSU 6D95. Wszystkie wersje simeringów dostępne od ręki, u nas na magazynie.

Oprócz  uszczelniaczy wału korbowego do silnika KOMATSU 6D95 sprzedajemy także inne części np.:  termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

Oferujemy uszczelniacze do takich modeli jak:

  • KOMATSU 6D95
  • KOMATSU 6D95L
  • KOMATSU S6D95T
  • KOMATSU 6D95L-1
  • KOMATSU S6D95L-1

 

Czy wiesz że…

Na tłok połączony z korbowodem nakłada się pierścienie rozchylając ich końce ręcznie lub specjalnymi szczypcami można się także posłużyć w tym celu cienkimi płaskownikami. Po osadzeniu pierścieni na tłoku należy zwrócić uwagę na położenie ich zamków; zamki powinny być rozłożone równomiernie na obwodzie tłoka. W silnikach dwusuwowych, mp. w Ursusie C-45, przewidziano zabezpieczenie pierścieni przed obrotem kołkami ustalającymi, ponieważ zamki nie mogą trafić na szczeliny w bloku cylindra. Następnie osadza się wał korbowy w skrzyni korbowej silnika. W nie-których silnikach (np. Zetor 25) przed osadzeniem wału korbowego zakłada się duże koło zębate rozrządu lub (np. w ciągniku Mazur D-40) wał rozrządczy.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.