CZĘŚCI DO SILNIKÓW MASZYN BUDOWLANYCH
+ 48 606 540 903 sklep@geneus.pl

Próżniowy robot montażowy Befard XC 400

Robot montażowy BEFARD 400 dzięki swoim gabarytom umożliwia pracę nie tylko na zewnątrz ale również wewnątrz budynków. Jego szerokość pozwala na bezproblemowe przejechanie przez typowe otwory drzwiowe.

Maszyna do montażu szyb

Próżniowy robot montażowy BEFARD 400 znajduje swoje zastosowanie wszędzie tam gdzie oczekuje się dokładności oraz profesjonalnego wykonywania pracy. Precyzyjna praca urządzenia została decenioniona zarówno wśród użytkowników krajowych jak i zagranicznych. 

 

 

Dzięki przyssawkom próżniowym robot montażowy BEFARD 400 w sposób bezproblemowy poradzi sobie z montażem szyb, płyt, okien, blach oraz wszelkich powierzchni gładkich o wadze dochodzącej aż do 400 kg na wysokości nawet 3,5 m.

 

Próżniowy robot do montażu szybUżytkownik posiada możliwość indywidualnego dostosowania konfiguracji parametrów robota w zależności od swoich potrzeb.

 

 
 
 
 
 
 
Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.