Strona Główna » Filtry do maszyn budowlanych » Takeuchi filtry

Koparki Takeuchi – filtry

Filtry dow wszystkich modeli i rodzajów sprzętu budowlanego japońskiej marki Takeuchi.

Takeuchi jest wiodącym producentem sprzętu budowlanego. Produkując minikoparki, koparki hydrauliczne, ładowarki gąsienicowe oraz inne maszyny i urządzenia Takeuchi wypracowało sobie świetną pozycję wśród klientów.

Do Takeuchi oferujemy m.in.:

Filtry hydrauliczne

Filtry paliwa

Filtry powietrza

Filtry oleju

Części silnikowe Takeuchi

W ciągłej sprzedaży również wszystkie rodzaje części silnikowych do koparek Takeuchi.

Maszyny budowlane japońskiej firmy takeuchi szczególną popularnością cieszą się poza granicami swojego macierzystego kraju, w największym stopniu w Europie. W Polsce ta marka również jest bardzo popularna. Ma to duży związek z montowanym w tych maszynach silnikami marki Yanmar, które to są bardzo cenione przez krajowych użytkowników.

Nasza firma zajmuje się profesjonalnym serwisem koparek, minikoparek oraz innych maszyn budowlanych, w tym również marki Takeuchi. W ofercie posiadamy również części silnikowe, zestawy filtrów, osprzęt silnika, także całe silniki zarówno nowe jak i po regeneracji.

Koparki Takeuchi

Pierwsza koparka o osi obrotu 360º została skonstruowana w 1970 roku właśnie przez Takeuchi. W ofercie japońskiej firmy znaleźć możemy obecnie 19 modeli minikoparek. Wśród nich możemy wyróżnić takie jak TB108 o masie całkowitej wynoszącej 800kg, stosowany przy wyburzeniach i remontach. Takeuchi TB016 klasyczny model o wadze 1.5t na podwoziu gąsienicowym, dysponujący dużą mocą i dokładnością przy wykonywanych pracach przy małym zużyciu części i paliwa. TB135 to model dysponujący długim ramieniem łyżki oraz posiadają dodatkowe instalacje pod młot lub łyżkę do skarpowania.

Maszyny Takeuchi seryjnie są wyposażone w zabezpieczenia przy przerwaniu obwodów hydraulicznych, zawory utrzymania obciążenia i alarmy przeciążenia. Poza koparkami równie popularne są ładowarki japońskiego producenta. W ofercie znajdziemy dwa kompaktowe modele o oznaczeniach TL130 i TL150. Są one świetną alternatywą dla tradycyjnych ładowarek. Dysponują wysoką mocą i świetnie sprawdzają się przy manewrowaniu w trudno dostępnych miejscach, są one nadzwyczaj wszechstronne.

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies