Strona Główna » Filtry do maszyn budowlanych » Bomag filtry

Filtry do Bomag


Filtry do maszyn budowlanych i drogowych renomowanej marki Bomag. Walce, zagęszarki i ubijarki, frezarki do asfaltu oraz inne maszyny do prac drogowych takie jak układarki mas bitumicznych i in.

Marka Bomag sięga swoimi korzeniami połowy ubiegłego stulecia. W 1957 r. Bomag zaprezentował pierwszy na świecie dwubębnowy walec wibracyjny, który miał napęd na dwa bębny. W latach 60. Bomag koncentrował się głównie na rozwoju projektów ciężkich walców. Od drugiej połowy lat 70. Bomag sukcesywnie wprowadzał na rynek walce lekkie i średnie oraz zagęszczarki i ubijaki różnych typów.

Od lat 70. marka Bomag jest obecna w USA, a od 2002 r. pod Szanghajem otwarto pierwszą fabrykę w Chinach. W roku 2005 marka Bomag została przejęta przez francuskiego giganta przemysłowego FAYAT.


Filtry do Bomaga – filtry do wszystkich Bomagów.
BOMAG AD 174
BOMAG BC 462
BOMAG BC 472
BOMAG BC 571
BOMAG BC 572
BOMAG BC 601
BOMAG BC 670
BOMAG BC 671
BOMAG BC 672
BOMAG BC 771
BOMAG BC 772
BOMAG BF 223C
BOMAG BF 222C
BOMAG BF 331
BOMAG BF 600 C
BOMAG BF 691
BOMAG BG 50A
BOMAG BG 90A
BOMAG BG 110A
BOMAG BG 110TA
BOMAG BMP 851
BOMAG BMP 8500
BOMAG BP 6/30
BOMAG BP 8/30
BOMAG BP 8/34
BOMAG BP 10/36
BOMAG 10/36-2W
BOMAG BP 15/36
BOMAG BP 15/45
BOMAG BP 18/36
BOMAG BP 18/45
BOMAG BP 20/48D
BOMAG BP 25/48D
BOMAG BPH 80/65S
BOMAG BPR 25/45-3
BOMAG BPR 25/45D-3
BOMAG BPR 30/38D2
BOMAG BPR 30/38-3
BOMAG BPR 30/38 D-3
BOMAG BPR 35/42
BOMAG BPR 40/45
BOMAG BPR 45/55
BOMAG BPR 50
BOMAG BPR 50/52
BOMAG BPR 55D
BOMAG BPR 55/52
BOMAG BPR 55/65
BOMAG BPR 60/52
BOMAG BPR 65/70
BOMAG BPR 75/60
BOMAG BPR 100/80
BOMAG BT 58
BOMAG BT 60/4
BOMAG BT 65
BOMAG BT 65/4
BOMAG BT 68
BOMAG BT 70
BOMAG BT 80D
BOMAG BVP 11
BOMAG BVP 22
BOMAG BW 4
BOMAG BW 6
BOMAG BW 10
BOMAG BW 15
BOMAG BW 16
BOMAG BW 20
BOMAG BW 24
BOMAG BW 27
BOMAG BW 35
BOMAG BW 38
BOMAG BW 55
BOMAG BW 58
BOMAG BW 60
BOMAG BW 62
BOMAG BW 65
BOMAG BW 71
BOMAG BW 75
BOMAG BW 80
BOMAG BW 82
BOMAG BW 85
BOMAG BW 90
BOMAG BW 100
BOMAG BW 101
BOMAG BW 120
BOMAG BW 124
BOMAG BW 125
BOMAG BW 130
BOMAG BW 138
BOMAG BW 141
BOMAG BW 142
BOMAG BW 144
BOMAG BW 145
BOMAG BW 151
BOMAG BW 154
BOMAG BW 156
BOMAG BW 160
BOMAG BW 161
BOMAG BW 162
BOMAG BW 164
BOMAG BW 170
BOMAG BW 172
BOMAG BW 174
BOMAG BW 177
BOMAG BW 178
BOMAG BW 179
BOMAG BW 184
BOMAG BW 200
BOMAG BW 202
BOMAG BW 203
BOMAG BW 210
BOMAG BW 211
BOMAG BW 212
BOMAG BW 213
BOMAG BW 214
BOMAG BW 215
BOMAG BW 216
BOMAG BW 217
BOMAG BW 219
BOMAG BW 220
BOMAG BW 812
BOMAG BW 850T
BOMAG BW 1014A
BOMAG HBM B6
BOMAG K 300
BOMAG K 301
BOMAG K 350
BOMAG K 401
BOMAG K 451
BOMAG K 701
BOMAG MPH 120
BOMAG MPH 121
BOMAG MPH 122
BOMAG MPH 122-2

Filtry Bomag

Lista wybranych filtrów Bomag, do których zamienniki oferujemy:

Filtr Bomag 057 114 01
Filtr Bomag 057 106 32
Filtr Bomag 057 106 33
Filtr Bomag 057 106 34
Filtr Bomag 057 117 26
Filtr Bomag 057 106 39
Filtr Bomag 057 128 17
Filtr Bomag 057 106 40
Filtr Bomag 057 117 29
Filtr Bomag 057 117 30
Filtr Bomag 058 210 03
Filtr Bomag 058 213 01
Filtr Bomag 058 212 03
Filtr Bomag 058 213 05
Filtr Bomag 058 210 12
Filtr Bomag 058 210 13
Filtr Bomag 058 210 14
Filtr Bomag 058 212 12
Filtr Bomag 058 210 15
Filtr Bomag 058 212 13
Filtr Bomag 058 212 14
Filtr Bomag 058 210 18
Filtr Bomag 058 210 19
Filtr Bomag 058 212 20
Filtr Bomag 057 234 13
Filtr Bomag 058 211 47
Filtr Bomag 058 211 48
Filtr Bomag 058 211 49
Filtr Bomag 058 211 50
Filtr Bomag 317 015 00
Filtr Bomag 317 011 05
Filtr Bomag 206 089 40
Filtr Bomag 057 272 20
Filtr Bomag 057 301 01
Filtr Bomag 057 301 02
Filtr Bomag 057 301 03
Filtr Bomag 057 301 04
Filtr Bomag 057 301 05
Filtr Bomag 057 301 09
Filtr Bomag 057 301 10
Filtr Bomag 057 301 12
Filtr Bomag 057 301 13
Filtr Bomag 057 301 14
Filtr Bomag 057 301 16
Filtr Bomag 057 301 19
Filtr Bomag 057 301 20
Filtr Bomag 300 030 53
Filtr Bomag 317 016 70
Filtr Bomag 057 273 81
Filtr Bomag 489K10270
Filtr Bomag 057 451 02
Filtr Bomag 011 600 24
Filtr Bomag 901V2977
Filtr Bomag 901V2978
Filtr Bomag H 1 000000999
Filtr Bomag 317 801 04
Filtr Bomag 057106q9
Filtr Bomag 819974
Filtr Bomag 821203
Filtr Bomag 821212
Filtr Bomag 821220
Filtr Bomag 1160024
Filtr Bomag 1160024
Filtr Bomag 1160025
Filtr Bomag 4819974
Filtr Bomag 5410612
Filtr Bomag 5710621
Filtr Bomag 5710631
Filtr Bomag 5710632
Filtr Bomag 5710633
Filtr Bomag 5710634
Filtr Bomag 5710639
Filtr Bomag 5710640
Filtr Bomag 5711401
Filtr Bomag 5711546
Filtr Bomag 5711726
Filtr Bomag 5711729
Filtr Bomag 5711730
Filtr Bomag 5711731
Filtr Bomag 5711732
Filtr Bomag 5711733
Filtr Bomag 5712600
Filtr Bomag 5712817
Filtr Bomag 5713117
Filtr Bomag 5714106
Filtr Bomag 5715460
Filtr Bomag 5715464
Filtr Bomag 5723413
Filtr Bomag 5726779
Filtr Bomag 5727215
Filtr Bomag 5727220
Filtr Bomag 5727381
Filtr Bomag 5727382
Filtr Bomag 5727383
Filtr Bomag 5727818
Filtr Bomag 5727894
Filtr Bomag 5728336
Filtr Bomag 5728350
Filtr Bomag 5730100
Filtr Bomag 5730101
Filtr Bomag 5730102
Filtr Bomag 5730103
Filtr Bomag 5730104
Filtr Bomag 5730105
Filtr Bomag 5730106
Filtr Bomag 5730107
Filtr Bomag 5730108
Filtr Bomag 5730109
Filtr Bomag 5730110
Filtr Bomag 5730112
Filtr Bomag 5730113
Filtr Bomag 5730114
Filtr Bomag 5730115
Filtr Bomag 5730116
Filtr Bomag 5730117
Filtr Bomag 5730118
Filtr Bomag 5730119
Filtr Bomag 5730120
Filtr Bomag 5730121
Filtr Bomag 5730122
Filtr Bomag 5730124
Filtr Bomag 5730125
Filtr Bomag 5730126
Filtr Bomag 5730127
Filtr Bomag 5730130
Filtr Bomag 5730131
Filtr Bomag 5730132
Filtr Bomag 5730133
Filtr Bomag 5730134
Filtr Bomag 5730135
Filtr Bomag 5730136
Filtr Bomag 5735153
Filtr Bomag 5740004
Filtr Bomag 5740013
Filtr Bomag 5740096
Filtr Bomag 5740143
Filtr Bomag 5740144
Filtr Bomag 5744123
Filtr Bomag 5744134
Filtr Bomag 5744135
Filtr Bomag 5745102
Filtr Bomag 5747116
Filtr Bomag 5747215
Filtr Bomag 5747446
Filtr Bomag 5821003
Filtr Bomag 5821012
Filtr Bomag 5821013
Filtr Bomag 5821014
Filtr Bomag 5821015
Filtr Bomag 5821018
Filtr Bomag 5821019
Filtr Bomag 5821084
Filtr Bomag 5821086
Filtr Bomag 5821087
Filtr Bomag 5821088
Filtr Bomag 5821147
Filtr Bomag 5821148
Filtr Bomag 5821149
Filtr Bomag 5821150
Filtr Bomag 5821203
Filtr Bomag 5821205
Filtr Bomag 5821206
Filtr Bomag 5821208
Filtr Bomag 5821210
Filtr Bomag 5821211
Filtr Bomag 5821212
Filtr Bomag 5821213
Filtr Bomag 5821214
Filtr Bomag 5821216
Filtr Bomag 5821217
Filtr Bomag 5821220
Filtr Bomag 5821301
Filtr Bomag 5821304
Filtr Bomag 5821305
Filtr Bomag 5821306
Filtr Bomag 5821307
Filtr Bomag 5821308
Filtr Bomag 5824012
Filtr Bomag 5824018
Filtr Bomag 5825002
Filtr Bomag 5826002
Filtr Bomag 5841159
Filtr Bomag 6711730
Filtr Bomag 7993000
Filtr Bomag 7993014
Filtr Bomag 7993016
Filtr Bomag 7993022
Filtr Bomag 7993035
Filtr Bomag 7993037
Filtr Bomag 7993042
Filtr Bomag 7993053
Filtr Bomag 20608940
Filtr Bomag 30003053
Filtr Bomag 31001946
Filtr Bomag 31005666
Filtr Bomag 31005675
Filtr Bomag 31243001
Filtr Bomag 31400642
Filtr Bomag 31701000
Filtr Bomag 31701002
Filtr Bomag 31701003
Filtr Bomag 31701010
Filtr Bomag 31701051
Filtr Bomag 31701053
Filtr Bomag 31701054
Filtr Bomag 31701060
Filtr Bomag 31701061
Filtr Bomag 31701062
Filtr Bomag 31701065
Filtr Bomag 31701075
Filtr Bomag 31701076
Filtr Bomag 31701105
Filtr Bomag 31701500
Filtr Bomag 31701613
Filtr Bomag 31701670
Filtr Bomag 31701734
Filtr Bomag 31702602
Filtr Bomag 31711501
Filtr Bomag 31780003
Filtr Bomag 31780104
Filtr Bomag 31780204
Filtr Bomag 31780205
Filtr Bomag 31780206
Filtr Bomag 31780218
Filtr Bomag 31780219
Filtr Bomag 31782304
Filtr Bomag 31782306
Filtr Bomag 46080160
Filtr Bomag 46095206
Filtr Bomag 53521226
Filtr Bomag 53531030
Filtr Bomag 53531114
Filtr Bomag 53531235
Filtr Bomag 57301236
Filtr Bomag 58210019
Filtr Bomag 846095227
Filtr Bomag 853521105
Filtr Bomag 853521226
Filtr Bomag 853521308
Filtr Bomag 853521309
Filtr Bomag 853531105
Filtr Bomag 853531151
Filtr Bomag 853531235
Filtr Bomag 853531246
Filtr Bomag 853535034
Filtr Bomag 853535036
Filtr Bomag H 4760010105
Filtr Bomag H 5074180061
Filtr Bomag 6230052551
 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies