Strona Główna » Filtry do maszyn budowlanych » Hitachi filtry

Filtry do maszyn budowlanych Hitachi

Filtry do ładowarek oraz koparek marek HITACHI oraz Fiat HITACHI. Maszyn tych marek to cenione koparki i minikoparki, a także coraz bardziej popularne ładowarki kołowe.

Do maszyn Hitachi oferujemy filtry hydrauliczne, olejowe, paliwowe i powietrza (w tym kabinowe).

Hitachi jest obecna na rynku producentów maszyn i urządzeń budowlanych już od ponad 40 lat (w 1970 roku została wydzielona dywizja zajmująca się budowa maszyn - jak wiadomo Hitachi założone przez Namihei Odaire jest również producentem sprzętu AGD, komputerów, systemów ochrony czy sprzętu medycznego).

Ze sprzętu ciężkiego tej firmy korzystają m.in. przemysł budowlany i górnictwo. Na świecie użytkowanych jest ponad 250 tysięcy maszyn wyprodukowanych w fabrykach Hitachi.

Firma koncentruje swoją uwagę na produkcji koparek hydraulicznych, dźwigów gąsienicowych, ładowarek kołowych, ciężkich wywrotek i wywrotek gąsienicowych.

Wyroby Hitachi Construction Machinery wyróżniają się pod względem dostępnych opcji, najwyższej jakości wykonania, niezawodności oraz stosunkowo niskich kosztów eksploatacji. Najpopularniejszymi maszynami Hitachi są m.in.: Minikoparki ZX 8-2; ZX 50U-2; Koparki ZAXIS ZX 70; ZX 240-3; ZX 400LCH-3. W maszynach budowlanych Hitachi stosowane jest wiele marek  silników. Najczęściej spotykanymi są modele silników Yanmar, Kubota, Isuzu, Iveco, Cummins i Mitsubishi.

Jako firma z unikalnym na polskim rynku doświadczeniem przy pracy z maszynami tej marki, oferujemy państwu remonty i serwis wszystkich maszyn, również tych największych. Ponadto w ofercie posiadamy części do silników - tak oryginalne jak i zamienniki, komplety filtrów, komplety uszczelek na silnik i wiele innych. Istnieje również możliwość zakupu nowego silnika, ewentualnie używanego po regeneracji (na wymianę za stary). Na życzenie klienta jesteśmy w stanie zapewnić dojazd serwisu do maszyny.

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies