Strona Główna » Filtry do maszyn budowlanych » Neuson i WACKER filtry

Filtry do koparki Neuson

Oferujemy filtry do wszystkich modeli i typów maszyn budowlanych niemieckich marek WACKER i Wacker-Neuson oraz NEUSON.

W sprzedaży wszystkie rodzaje filtrów do maszyn tych marek, m.in., filtry puszkowe, wkłady, separatory, filtry kabinowe i wiele innych. Filtry do koparek, minikoparek oraz innych maszyn tego producenta

Kompletne zestawy filtracyjne oraz pojedyncze filtry powietrza, paliwa, oleju, hydrauliki a także filtry kabinowe, odpowietrzniki i zabezpieczenia.

Filtry do maszyn WACKER

Marka Neuson należy do spółki Wacker Neuson Group, która jest producentem lekkich i średnich maszyn oraz urządzeń wykorzystywanych w budownictwie. W Europie firma dystrybuuje sprzęt również pod takimi markami jak Kramer i Weidemann. Produkty spółki Wacker Neuson mają wielu użytkowników  w różnych gałęziach przemysłu, w tym w budownictwie, ogrodnictwie, rolnictwie a także przy recyklingu i odnawianiu energii.

Maszyny Wacker Neuson wyposażone są w bardzo wydajne układy sterowania i hydrauliki, zapewnia to większą szybkość a przez to większą wydajność maszyny.

Sprzedawane przez nas filtry do maszyn Neuson i Wacker Neuson pochodzą od producentów z Niemiec, Włoch a także z USA. Aby dobrać odpowiedni zamiennik konieczne będzie podanie pełnych danych z maszyny lub oznaczeń z wcześniej zamontowanych filtrów. Do maszyn Neuson jesteśmy w stanie zapewnić również wszystkie części silnikowe oraz osprzęt silnika, w szczególności do silników marki YANMAR.

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies