Strona Główna » Komatsu » Komatsu YANMAR 2D70, 2D70E części

Części do Komatsu Yanmar 2D70, 2D70E

U nas znajdziesz wszystkie części zamienne do silników Komatsu Yanmar 2D70, 2D70E. 

Na stanie posiadamy: uszczelki głowicy, pierścienie, pompy paliwa, wtryskiwacze paliwa, filtry zamienne, pompki paliwa oraz wiele innych. 

Z nami szybko odszukasz własciwe części. Wystarczy, że dzwoniąc do nas podasz nam model oraz numer seryjny Twojej maszyny.

Do zakupionej w naszej firmie części -na życzenie klienta udzielamy podstawowych informacji o prawidłowym montażu urządzenia (siła mocowania śrób, zakres szlifu itp). 

Posiadamy na miejscu własny serwis, który w razie potrzeby szybko i sprawnie usunie usterkę Twojej maszyny. Prowadzimy również serwis mobilny, który pomoże Ci w razie awarii i prawidłowo oceni zaistniałą usterkę.

Dwucylindrowe silniki Komatsu Yanmar 2D70,  Komatsu Yanmar 2D70E znalazły swoje zastosowanie przede wszystkim w koparkach oraz mini-koparkach. silniki cechuje dobra  kultura pracy oraz niski koszt eksploatacji maszyny. Silnik uzywany m.in. w :

- Komatsu PC09-1

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies