Strona Główna » Komatsu » Komatsu YANMAR 3D72 części

Części do silnika Komatsu Yanmar 3D72

U nas znajdziesz wszystkie części zamienne do silników Komatsu 3D72, 3D72-2b, 3D72-1. Sprzedajemy przedewszystkim  : wtryskiwacze paliwa, uszczelki głowicy, pierścienie, pompy paliwa, filtry zamienne, pompki paliwa oraz wiele innych części składowych silnika. Sprzedajemy stacjonarnie oraz wysyłkowo.

Posiadamy również własny serwis, który szybko upora się z zaistniałą usterką. Ponadto nasza ekipa serwisowa jest mobilna. Jestesmy w stanie podjechać do klienta i w razie możliwości na miejscu naprawić lekką usterkę.

Silniki japońskiej firmy Komatsu Yanmar doskonale sprawdzają się nie tylko w przypadku lekkich, cięzkich maszyn budowlanych. Ich niezawodność wykorzystywana jest również w branży górniczej.

Z nami szybko zdobędziesz własciwe części –wystarczy ,że odwiedzisz nas osobiście lub zadzwonisz podając nam model swojej maszyny.

Trzy cylindrowe silniki Yanmar 3D72, 3D72E znalazły swoje zastosowanie przede wszystkim w koparkach oraz mini-koparkach. Wyróźnia je niski koszt eksploatacji , niska awaryjność oraz przystepna cena. Silnik uzywany m.in. w :

- Komatsu PC05-7
- Komatsu PC-05-6

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies