Strona Główna » Komatsu » Komatsu YANMAR 3D78 części

Części do silnika Komatsu Yanmar 3D78, 3D78E

U nas znajdziesz wszystkie części zamienne do silników Komatsu 3D78, 3D78-1F, 3D78-1E, 3D78-1AC, 3D78-1A, 3D78-1D. Sprzedajemy przede wszystkim  : wtryskiwacze paliwa, uszczelki głowicy, pierścienie, pompy paliwa, filtry zamienne, pompki paliwa oraz wiele innych części składowych silnika.

Silniki japońskiej firmy Komatsu Yanmar doskonale sprawdzają się nie tylko w przypadku lekkich, cięzkich maszyn budowlanych. Ich niezawodność wykorzystywana jest również w branży górniczej.

Nasz sklep sprzedaje wysyłkowo oraz stacjonarnie.

Z nami szybko zdobędziesz odpowiednie części –wystarczy ,że odwiedzisz nas osobiście lub zadzwonisz podając nam model swojej maszyny.

Trzy cylindrowe silniki Yanmar 3D78, 3D78-1E, 3D78-1F, 3D78-1AC, 3D78-1A, 3D78-1D znalazły swoje zastosowanie przede wszystkim w koparkach oraz mini-koparkach. Silnik cechuje wysoka żywotnosć , wysoka kultura pracy co przekłada się na bardziej komfortowe oraz bardziej oszczędne uzytkowanie.

Silniki najczęściej instalowane w koparkach oraz mini-koparkach. Międzyinnymi w modelu

- Komatsu PC20R-8

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies