Strona Główna » Komatsu » Komatsu YANMAR 3D68, 3D68E

Części do silnika Komatsu 3D68, 3D68E 

Oferujemy części zamienne do wszystkich typów silników Komatsu 3D68, 3D68E, 3D68E-1, 3D68E-2. Są to przede wszystkim pierścienie, uszczelka głowicy, pompa paliwa, wtryskiwacze, korbowody, tłoki oraz wiele innych.

Nasz sklep posiada wykwalifikowany serwis ,który rzetelnie wykonuje naprawy, remonty, regeneracje silników Komatsu Yanmar 3D68, 3D68E, 3D68E-1, 3D68-2. Nasz serwis nie jest obojętny-dojedziemy do Ciebie w razie usterki i postawimy trafną diagnoze.

Do silników marki Yanmar sprzedajemy również uszczelki-w tym uszczelka głowicy, panewki korbowe, panewki główne, pierścienie tłokowe, świece żarowe, końcówki wtryskiwaczy, tłoki, zawory i prowadnice zaworowe, rozruszniki, cewki gaszenia do pomp wtryskowych, zestawy naprawcze do pomp wtryskowych, a także kompletne pompy: wtryskowe, paliwa i wody. 

Na wszystkie serwisy oraz na każdy zakupiony w naszej firmie towar udzielamy pisemnych gwarancji. Sprzedajemy stacjonarnie oraz wysyłkowo.

Na stanie posiadamy na sprzedaż wiele regenerowanych silników 3D68, 3D68E, 3D68E-1, 3D68E-2 lub za dopłatą wymienianych za uszkodzony model. Zostawiając nam swój uszkodzony silnik w rozliczeniu-zmniejszasz koszt wymiany na silnik regenerowany.

Silniki marki Komatsu 3D68, 3D68E, 3D68E-1, 3D68E-2 znalazły swoje zastosowanie przede wszystkim w koparkach oraz mini-koparkach :

  • Komatsu PC15MRX-1
  • Komatsu PC15MRX
  • Komatsu PC12R-8E
  • Komatsu PC12R-8
  • Komatsu PC15R-8
Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies