Strona Główna » Yanmar » Części Yanmar 3TNV70, 2TNV70 » Yanmar 3TNV70, 2TNV70 zawory głowicy

YANMAR 3TNV70, 2TNV70 zawory głowicy ssący i wydechowy

Zawory głowicy ssący i wydechowy silnika YANMAR 3TNV70, 2TNV70, 2TNV70C z maszyn budowlanych.

Oprócz zaworów głowicy do silnika YANMAR 3TNV70, 2TNV70 w naszym sklepie można znaleźć także takie części jak: termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

 

Czy wiesz że…

Proces, przy którym reakcje są tego samego rodzaju co bodźce, nazywa się procesem. transmisyjnym (przesyłowym). Przeciwnością tego procesu jest proces transformacyjny (przetwarzania), przy którym reakcje są innego rodzaju niż bodźce. Proces kierowania można scharakteryzować jako działanie, za pomocą którego wywołuje się określoną czynność określonego obiektu, a więc kieruje się produkcją mającą na celu uzyskanie określonego efektu, np. planowanej produkcji. Kierowanie bezpośrednie polega na wydaniu rozkazu do powstania lub zmiany stanu określonej czynności. Przy kierowaniu pośrednim wskazuje się jedynie kierunek danej czynności, np. za pomocą planów operatywnych ustala się jakie czynności w jakiej kolejności i w jakich warunkach mają być urzeczywistnione.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies