Strona Główna » Yanmar » Części Yanmar 3TNV70, 2TNV70 » Yanmar 3TNV70, 2TNV70 wtryskiwacze

Końcówki wtryskiwaczy i pompa wtryskowa YANMAR 3TNV70, 2TNV70

Wszystkie elementy układu wtryskowego silnika YANMAR 3TNV70, 2TNV70, 2TNV70C, który pracuje w maszynach budowlanych.

Końcówki wtryskiwaczy, pompa wtryskowa, kompletne wtryskiwacze do YANMAR 3TNV70, 2TNV70 - dostępne w naszym sklepie.

Pompy wtryskowe YANMAR 3TNV70, 2TNV70 nowe i regenerowane.

Posiadamy wszystkie części zamienne  do silnika YANMAR - japońskiego producenta maszyn rolniczych i dużych maszyn ogrodniczych.

Zapytaj również o możliwość regeneracji swoich wtryskiwaczy lub pompy wtryskowej.

 

Czy wiesz że…

Podstawowymi członami każdego układu regulacji są obiegi tworzące zbiór odpowiednio dobranych przyrządów lub elementów. Są to np. styczniki, przekaźniki, filtry, diody i in. W zależności od spełnianego w obiegu przeznaczenia rozróżnia się elementy wejściowe, pośredniczące i wyjściowe. Za pomocą elementów wejściowych układ reaguje na zewnętrzne zmiany wielkości fizycznych, a za pomocą elementów wyjściowych realizowane jest oddziaływanie układu. Działanie elementu wyjściowego jest zawsze odzwierciedleniem pracy elementu wejściowego. Zadaniem elementu pośredniczącego jest kształtowanie zależności wielkości wyjściowej.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

 


copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies