Strona Główna » Yanmar » Części Yanmar 3TNV70, 2TNV70 » Yanmar 3TNV70, 2TNV70 wał korbowy

YANMAR 3TNV70, 2TNV70 wał korbowy

Wał korbowy silnika Yanmar 3TNV70, 2TNV70, 2TNV70C, który znalazł zastosowanie w minikoparkach, maszynach budowlanych.

Oprócz wałów korbowych do silnika YANMAR 3TNV70, 2TNV70 sprzedajemy także inne części np.: pompy wody, termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Sygnałem jest stan lub zmiana stanu wielkości fizycznej (np. impulsów elektrycznych lub drgań), której wartość jest nośnikiem informacji. Zbiór środków do przekazywania informacji jest nazywany kanałem przesyłowym lub łączącym. Rozróżnia się informacje ciągłe i nieciągłe. Przesyłanie informacji ciągłych zachodzi w postaci sygnału ciągłego, którym jest natężenie lub napięcie prądu w kanale łączącym (i to przy liniowej zależności między parametrami informacji i sygnału) lub w postaci sygnału częstotliwości o zmiennym parametrze (modulacja częstotliwości) lub odstępie czasowym (z modulacją czasową). Przy przesyłaniu informacji nieciągłych powstają sygnały nieciągłe (dyskretne) w postaci kodu impulsowego. Jako parametry stosuje się wielkości amplitudy, biegunowość, fazę impulsu lub częstotliwość nośną.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

 


copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies