Strona Główna » Yanmar » Części Yanmar 3TNV70, 2TNV70 » Yanmar 3TNV70, 2TNV70 uszczelniacz...

YANMAR 3TNV70, 2TNV70 uszczelniacz wału

Uszczelniacze wału korbowego do silnika YANMAR 3TNV70, 2TNV70, 2TNV70C z maszyn budowlanych. Uszczelniacze wału korbowego YANMAR 3TNV70, 2TNV70 tył (od strony koła zamachowego) oraz simering przód (od strony koła pasowego).

W ofercie wszystkie rodzaje uszczelniaczy wału korbowego do silnika YANMAR 3TNV70, 2TNV70. Wszystkie wersje simeringów dostępne od ręki, u nas na magazynie.

Posiadamy wszystkie części zamienne  do silnika YANMAR - japońskiego producenta maszyn rolniczych i dużych maszyn ogrodniczych.

 

Czy wiesz że…

Najwyższy stopień automatyzacji osiąga się wtedy, gdy procesem produkcyjnym kieruje bezpośrednio maszyna analogowa lub cyfrowa. Jednak jak na razie wariant ten jest możliwy do zrealizowania w przemyśle maszynowym tylko w specjalnych przypadkach, np. przy sterowaniu linią automatyczną do wyrobu elementów elektronicznych (tranzystorów, oporników itp.). Zanim zostanie omówiona techniczna struktura układów regulacji należy podać najważniejsze pojęcia z dziedziny, która zajmuje się teorią przetwarzania i przekazywania informacji na odległość. Doprowadzenie do centrali sterującej informacji o przebiegu produkcji i zdalne wysyłanie z tej centrali rozkazów z powrotem do organu wykonawczego realizuje się za pomocą układu telemechanicznego. Wszystko to co podlega przesyłaniu, tzn. to co przychodzi na wejścia i wyjścia układu, jest nazywane informacjami.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies