Strona Główna » Yanmar » Części Yanmar 3TNV70, 2TNV70 » Yanmar 3TNV70, 2TNV70 świeca żarowa

YANMAR 3TNV70, 2TNV70 świeca żarowa

Świeca żarowa silnika YANMAR 3TNV70, 2TNV70, 2TNV70C z maszyn budowlanych.

Oprócz świec żarowych sprzedajemy również części zamienne do silnika YANMAR 3TNV70, 2TNV70 np.: pompy wody, termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, uszczelniacze i uszczelki, tuleje itp.

Posiadamy wszystkie części zamienne  do silnika YANMAR - japońskiego producenta maszyn rolniczych i dużych maszyn ogrodniczych.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Punktem wyjścia do opracowania układu automatyzacji pracy dyspozytora (kierującego biegiem produkcji) jest przestrzenne rozmieszczenie wszystkich urządzeń produkcyjnych i stanowisk pracy z zaznaczeniem tzw. punktów kontrolnych, które z punktu widzenia dyspozytora dostarczają informacje (dane) decydujące o przebiegu produkcji. Punkty kontrolne kontrolują i dostarczają danych o liczbie danych przedmiotów, o ciężarze, o prędkości itd., bądź w sposób ciągły, bądź okresowy (co minutę, co godzinę itp.). Częstości pomiaru danych wielkości w węzłowych punktach procesu technologicznego można ustalić na podstawie planu operacji produkcyjnej.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies