Strona Główna » Yanmar » Części Yanmar 3TNV70, 2TNV70 » Yanmar 3TNV70, 2TNV70 pompa paliwa

Pompka paliwa YANMAR 3TNV70, 2TNV70

Pompa paliwa do silnika YANMAR 3TNV70, 2TNV70, 2TNV70C. Wszystkie pompy podające paliwo do silnika YANMAR 3TNV70, 2TNV70 dostępne od ręki, z naszego magazynu.

Posiadamy wszystkie części zamienne  do silnika YANMAR - japońskiego producenta maszyn rolniczych i dużych maszyn ogrodniczych.

W naszej ofercie wersja pompki mechanicznej, jak i pompy na wałek rozrządu.

 

Czy wiesz że…

W przemyśle maszynowym obydwa te czynniki są różne w zależności od typu produkcji. W produkcji masowej osiąga się harmonię rytmów wszystkich faz i odcinków procesu technologicznego. Produkcja jednakowych lub podobnych elementów i montaż zespołów i wyrobów odbywają się tu regularnie i stale są powtarzane. Przepływ materiałów i elementów w czasie i przestrzeni jest ustalony i cały tok produkcji może być zaplanowany na długi okres czasu. Przy produkcji masowej i seryjnej punkt ciężkości nowoczesnej techniki automatyzacji leży więc głównie w dziedzinie centralizacji pomiarów, sterowania i regulacji powtarzającego się procesu technologicznego.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies