Strona Główna » Yanmar » Części Yanmar 3TNV70, 2TNV70 » Yanmar 3TNV70, 2TNV70 cewka gaszenia

Cewka gaszenia YANMAR 3TNV70, 2TNV70

Elektromagnes gaszenia YANMAR 3TNV70, 2TNV70, 2TNV70C z maszyn budowlanych.

Cewka gaszenia do pompy wtryskowej ma za zadanie gasić silnik pracujący w maszynach przemysłowych, poprzez odcinanie dostępu paliwa w pompie wtryskowej.

Skontaktuj się z nami - chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Podaj nam model maszyny oraz pełne dane z silnika.

 

Czy wiesz że…

Każdy układ, a więc i układ regulacji automatycznej jest określoną częścią-środowiska, działającego na to środowisko za pomocą kanałów informacji. Tory (kanały) te nazywają się wejściami. Kanały, jakimi taki układ działa z powrotem na środowisko, nazywają się wyjściami. Każdy stan wejścia nazywa się bodźcem, a każdy stan wyjścia reakcją. Istotą procesu regulacji automatycznej jest odbiór, przekazywanie, przetwarzanie i; zapamiętywanie informacji (danych).

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies