Strona Główna » Thermo King » Thermo King TK270 części » YANMAR TK270 zawory głowicy

YANMAR THERMO KING TK270, TK270M zawory głowicy ssący i wydechowy

Zawory głowicy ssący i wydechowy silnika YANMAR THERMO KING TK270, TK270M Ingersoll Rand diesel engine IR, z agregatów chłodniczych.

Oprócz zaworów głowicy do silnika YANMAR THERMO KING TK270 w naszym sklepie można znaleźć także takie części jak: termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

 

Czy wiesz że…

Pompa rozazielaczowa typu PRS, o maksymalnej dawce paliwa na wtrysk do 150 mm3, przeznaczona jest do silników o pojemności skokowej do 2,5 1/cyl i liczbie cylindrów: 2, 3, 4, 5, 6 i 8, o układzie rzędowym i widlastym. Konstrukcja jej charakteryzuje się małymi wymiarami (173 X X99 mm) i ciężarem (ok, 6,5 kG). Pompa jest wyposażona w pompę zasilającą, automatyczny przestawiacz kąta wtrysku, mechaniczny regulator wielozakresowy i urządzenie rozruchowe.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies