Strona Główna » Thermo King » Thermo King TK270 części » YANMAR TK270 uszczelniacz wału

Yanmar YANMAR THERMO KING TK270, TK270M uszczelniacz wału

Uszczelniacze wału korbowego do silnika ThermoKing Yanmar YANMAR THERMO KING TK270, TK270M Ingersoll Rand diesel engine IR, który możemy spotkać w  agregatach chłodniczych marki Thermo King.

Wszystkie wersje simeringów dostępne u nas, z magazynu. Uszczelniacze wału korbowego do silnika (od strony koła zamachowego) oraz simering przód (od strony koła pasowego).

Wszystkie wersje simeringów dostępne od ręki, u nas na magazynie.

Oprócz  uszczelniaczy wału korbowego do silnika Yanmar TK270 sprzedajemy także inne części np.:  termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Firma CAV została założona w 1893 roku przez jednego z pionierów przemysłu samochodowego w Anglii - Charles Anthony Vandervella, od którego inicjałów pochodzi nazwa firmy. W roku 1932 CAV zakupiła licencję na aparaturę paliwową R. Bosch i rozpoczęła seryjną produkcję pomp wtryskowych i innych zespołów. Dynamiczny rozwój firmy nastąpił po nabyciu w 1956 r. licencji na pompę wtryskową rozdzielaczową, konstrukcji amerykańskiego wynalazcy - Vernona Roosa.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies