Strona Główna » Thermo King » Thermo King TK270 części » YANMAR TK270 uszczelka głowicy

YANMAR THERMO KING TK270 uszczelka pod głowicę

Uszczelka głowicy do silnika YANMAR THERMO KING TK270, YANMAR TK270M Ingersoll Rand diesel engine IR, który znalazł zastosowanie w agregatach chłodniczych.

Uszczelki i inne części do silników YANMAR THERMO KING TK270  z agregatów chłodniczych dostępne od ręki.

Oprócz uszczelki pod głowicę posiadamy również inne uszczelki, a także inne części zamienne do tego silnika.

Skontaktuj się z nami aby uzyskać więcej informacji na temat silnika YANMAR THERMO KING TK270.

 

Czy wiesz że…

Pompy wtryskowe wielkości MW, P oraz P-S400Q stanowią nowe, oryginalne rozwiązania układów wtryskowych, przeznaczonych do pracy w warunkach wysokich ciśnień wtrysku (powyżej 700 lcG/cm2). Pompy typu PE i PES wyposażone są w różne typy regulatorów prędkości obrotowej, najczęściej mechanicznych: dwuzakresowych typu RQ i EP/RS, wielozakresowych typu RQV, RQV-K, RSV, regulatory typu RQUV i RSUV, w których wałek regulatora obraca się z większą szybkością niż wałek krzywkowy pompy (do silników o niskich obrotach biegu jałowego).

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

 


copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies