Strona Główna » Thermo King » Thermo King TK270 części » YANMAR TK270 wtryskiwacze

Końcówki wtryskiwaczy i pompa wtryskowa YANMAR TK270, TK270M

Wszystkie elementy układu wtryskowego silnika YANMAR THERMO KING TK270, TK270M Ingersoll Rand diesel engine IR, który znalazł zastosowanie w agregatach chłodniczych. Końcówki wtryskiwaczy, pompa wtryskowa, kompletne wtryskiwacze do YANMAR THERMO KING TK270 - dostępne w naszym sklepie.

Końcówki wtryskiwaczy do YANMAR THERMO KING TK270 oraz kompletne wtryskiwacze do tego silnika posiadamy we wszystkich wersjach.

Pompy wtryskowe YANMAR THERMO KING TK270 nowe i regenerowane.

W naszym sklepie mogą Państwo znaleźć także inne części np.: termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

Zapytaj również o możliwość regeneracji swoich wtryskiwaczy lub pompy wtryskowej.

 

Czy wiesz że…

Asortyment pomp wtryskowych rzędowych obejmuje starsze modele pomp CMS oraz jej zmodernizowane wersje, oznaczone symbolami: DMS - o maksymalnej dawce paliwa na skok 350 mm3 (średnica tłoka do 12 mm), o maksymalnej dawce paliwa - 500 mm (średnica tłoka do 14 mm), przeznaczone do silników 6, 8, 12-cylindrowych: trakcyjnych, przemysłowych, morskich, kolejowych oraz wielopaliwowych. W zależności od prze-znaczenia pompy DMS i RMS wyposaża się w różne typy regulatorów: mechanicznych i hydraulicznych, stanowiących integralną część pompy lub połączonych z nią za pomocą łączników.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies