Strona Główna » Thermo King » Thermo King TK270 części » YANMAR TK270 wał korbowy

YANMAR THERMO KING TK270 wał korbowy

Wał korbowy YANMAR THERMO KING TK270, TK270M Ingersoll Rand diesel engine IR z agregatów chłodniczych. Oprócz wałów korbowych do silnika YANMAR THERMO KING TK270 sprzedajemy także inne części np.: pompy wody, termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Pompy MINIMEC i MAJORMEC wyposażone są w wielozakresowe regulatory mechaniczne oraz dodatkowe urządzenia korygujące; pompy wtryskowa rzędowe typu BB i C, przeznaczone do silników dużej mocy, 4, 6 i 8-cylindrowych. Największą wśród pomp rzędowych CAY-SIMMS jest pompa typu „C”, do silników o mocy 125 kM/cyl, wyposażona w elementy tłoczące o średnicy do 18 mm i skoku tłoka 15 mm, pompy wtryskowe jednosekcyjne typu: A, R, B, Z, C, CC, X i D, przeznaczone do silników o mocy do 250 kM/cyl, regulatory prędkości obrotowej - mechaniczne i hydrauliczne, współpracujące z pompami DPA; regulatory GE, GX, GMV - do pomp MINIMEC i MAJORMEC; precyzyjne do silników przemysłowych; pneumatyczne, pneumatyczno-mechaniczne, mechaniczne pośredniego działania (z hydraulicznym układem wspomagającym) oraz hydrauliczne do pomp rzędowych współpracujących z silnikami średniej mocy; pompy zasilające: przeponowe typu DFP, PLD i tłokowe typu PPS; wtryskiwacze z rozpylaczami otworowymi: krótkimi i wydłużonymi, czopikowymi i‘Pintaux, wielkości S, T, U i V; filtry paliwa typu FS o wkładach centryczno-puszkowych, wykonanych z dwóch długich taśm papieru zwiniętych na kształt podwójnej spirali separatory typu PSS do wstępnej sedymentacji wody.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies