Strona Główna » Thermo King » Thermo King TK270 części » YANMAR TK270 tłoki

Tłoki i sworznie YANMAR THERMO KING TK270

Tłoki i sworznie do silnika YANMAR THERMO KING TK270,TK270M Ingersoll Rand diesel engine IR, który znalazł zastosowanie w agregatach chłodniczych.

Dostępne tłoki nominalne i nadwymiarowe lub tuleje silnika, w zależności od wersji. Tłoki, sworznie oraz pierścienie silnika YANMAR THERMO KING TK270 z agregatów chłodniczych.

Oferujemy wszystkie rodzaje tłoków, pierścieni YANMAR THERMO KING TK270. Wszystkie wersje tłoków dostępne u nas na magazynie.

Posiadamy wszystkie części do układu tłokowo-korbowego silnika YANMAR THERMO KING TK270.

 

Czy wiesz że…

Pompy wtryskowe do obcego napędu typów: PF (nabudowane), PFR (wygłębiane z popychaczem) i PFE (wgłębiane bez popychają) produkowane są w szeregu wielkościach - o skoku tłoka od 7 do 5 mm i średnicach tłoka od 5 do 36 mm. Pompy PF o średnicach tłoka o 8 mm są stosowane w 1- i 2-cylindrowych silnikach przemysłowych, natomiast o średnicach powyżej 14 mm w silnikach morskich i stacjonarnych dużych mocy.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies