Strona Główna » Thermo King » Thermo King TK270 części » YANMAR TK270 pompa wody

YANMAR THERMO KING TK270 pompa wodna

Pompa wody silnika YANMAR THERMO KING TK270, TK270M Ingersoll Rand diesel engine IR, który znalazł zastosowanie w agregatach chłodniczych.

Sprzedajemy też części zamienne do silnika YANMAR THERMO KING TK270 np.: termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, uszczelniacze i uszczelki, tuleje itp.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Program produkcyjny L’Orange obejmuje: pompy wtryskowe rzędowe wielosekcyjne o średnicy tłoka do 24 mm i skoku tłoka do 22 mm oraz liczbie sekcji do 10, przeznaczone do silników o prędkościach obrotowych do 2000 obr/min; pompy wtryskowe o układzie sekcji V i średnicy tłoka do 18 mm - do silników widlastych: 6 - 20-cylindrowych i obrotach do 2000 obr/min; - pompy wtryskowe do obcego napędu o średnicach tłoka do 62 mm z popychaczem lub bez popychacza: pompowtryskiwacze - np. typu KVX15, montowane od szeregu lat w silnikach Maybach Mercedes-Benz –MD, wtryskiwacze różnych wielkości i typów; pary precyzyjne.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies